logo
none provided

PUBLISKU ĒKU, NOLIKTAVU, RAŽOTŅU UN BIROJA ĒKU PĀRVALDNIEKIEM

Apvienojiet visus inženieru mezglus vienā platformā, optimizējiet to darbību, iegūstot komfortu telpās ar minimāliem enerģijas patēriņiem.
none provided

UZŅĒMUMIEM UN PERSONĀM, KURU PĀRVALDĪBĀ IR ĒKAS BEZ BMS (BUILDING MANAGEMENT SYSTEM)

Intellify piedāvātie pakalpojumi palīdzēs Jums:
none provided
Apvienot savstarpēji neatkarīgus inženiermezglus vienā platformā
none provided
Nodrošināt komfortablu vidi ēkas iemītniekiem
none provided
Nodrošināt optimālu enerģijas patēriņu ēkā
none provided
Samazināt rēķinus par elektrību, ūdeni un apkuri

PLATFORMAS IESPĒJAS UN JŪSU IEGUVUMI

none provided

Automātisko datu ievākšana un vizualizācija

Intellify ievāks un apkopos visus datus par Jūsu objektiem vienā platformā, lai Jūs varētu redzētu pilnvērtīgu pārskatu par katra objekta enerģijas patēriņu un inženiertīklu kopējo darbību.
none provided

Ēkas enerģijas patēriņa optimizācija

Intellify mācās un optimizē enerģijas patēriņu reālā laikā ar pašmācošo algoritmu palīdzību. Tādējādi Jums būs iespēja regulāri un bez piepūles uzlabot tās energoefektivitāti.
none provided

Ēkas digitalizācija

Paaugstiniet savas ēkas vērtību un padariet to vēl pievilcīgāku īrniekiem un telpu / dzīvokļu īpašniekiem. Mēs nolasīsim, apkoposim un analizēsim sensoru datus kā klātesamība, auto stāvvietas noslodze u. c. Papildus tam, ēkas telpās ir iespējams uzstādīt arī personalizētus displejus ar datiem par iekštelpu klimatu – CO2, gaisa mitrumu, temperatūru u.c.
none provided

Personalizētas atskaites un automātiski rēķini

Ar Intellify Jūs varēsiet būtiski ietaupīt laiku, ko veltāt ēkas iemītnieku vai īrnieku informēšanai par enerģijas patēriņu, kā arī enerģijas rēķinu sagatavošanai. Atskaites un rēķini tiks sagatavoti automātiski atbilstoši Jūsu prasībām.
none provided

Ēku vadība

Lai kontrolētu siltuma mezglus, ventilācijas sistēmu Jūs varēsiet izmantot attālinātās vadības funkciju. Tādējādi Jums pat nebūs jāierodas objektā, lai veiktu korekcijas apkures vai ventilācijas intensitātē u.c
none provided

PIESAKIETIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

Ja vēlaties uzzināt, vai Intellify risinājumi palīdzēs optimizēt enerģijas patēriņu Jūsu pārvaldītās ēkās, piesakieties bezmaksas konsultācijai ar mūsu speciālistiem.